Wózki do transportu chorych na leżąco firmy – Euro-Medical – Polecamy

0
264

Firma Euro-medical posiada szeroką ofertę handlową wózków do przewożenia chorych. Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całego kraju. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia pacjentów to narzędzie medyczne, które służy do przewożenia rannych oraz chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są przygotowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych i oddziałów opieki po znieczuleniu. Nasza firma oferuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych jak również o stałej wysokości dostosowane do potrzeb pacjenta. Nasze wózki do przewożenia wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na 4 kołach jezdnych z blokadą centralna lub kierunkową, leże wózka wykonane jest z płyt przeziernych dla promienii rtg lub metalowej kratki. Wózek do przewożenia chorych wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne rozkładane, uchwyt na butlę z tlenem, półkę na pościel jak również wieszak na kroplówki. Wózki medyczne dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeśli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia chorych zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem lub wejdź na naszą stronę firmową i wyślij zapytanie ofertowe. Zapraszamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .
Euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie mamy kardiomonitory, aparaty ktg, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia pacjenta, wózki do przewozu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma handlowa pracujemy na runku już ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy duże ilości projektów w sferze dostaw sprzętu dla polskich oraz zagranicznych klientów. Nasz sprzęt służy pacjentom w wielu placówkach na terenie kraju. Naszymi odbiorcami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres mail: biuro@euro-medical.pl
strona www: https://euro-medical.pl

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.