Usługi kompleksowe w branży health & beauty

0
864

Dzisiejszy klient to osoba świadoma swoich potrzeb i mająca mało czasu. Zazwyczaj szuka miejsc, które świadczą usługi komplementarne. W niniejszym artykule dowiesz się jakie usługi przyciągną nowych klientów do twojego salonu.

Czy warto wprowadzić do salonu fryzjerskiego dodatkowe usługi?

Strzyżenie, modelowanie czy stylizacja włosów to podstawowe usługi, które świadczy każdy salon fryzjerski. Jeśli chcesz przyciągnąć klientów do swojego zakładu, powinieneś rozważyć wprowadzenie dodatkowych usług, dzięki którym się wyróżnisz. Aplikacja mobilna i system rezerwacji do salonu to rozwiązania technologiczne, którymi powinieneś się zainteresować. W następnych akapitach przestawimy inne propozycje rozwoju.

Mobilne strzyżenie

W ostatnim czasie usługa zyskuje coraz większą popularność. Jest to, inaczej mówiąc strzyżenie u klienta. Koszty dojazdu i inwestycja w przenośną walizkę na sprzęt nie są dużym wydatkiem. Jeśli w twoim salonie masz kilku pracowników i rzadko maksymalne obłożenie to rozważ tę opcję.

Smartbond

Smartbond to dodatek przy zabiegach koloryzacji i dekoloryzacji włosów. Jego działanie polega na ochronie i wzmocnieniu włosów. Środek nie obniża skuteczności farby do włosów i czasu utrzymywania się koloru. Jest całkowicie bezpieczny, a dzięki niemu włosy będą zdrowe i lśniące.

Rytuał Kerastase

Zabieg oferujący kompleksową regenerację włosów. Jest zawsze indywidualnie dobierany przez fryzjera do każdego rodzaju włosów i skóry. Trwa od kilku do kilkunastu minut. Dzięki niemu włosy są nie tylko bardziej jędrne i gładkie, ale również zdrowsze.

Mycie i strzyżenie z masażem

Masaż głowy w trakcie mycia przygotowującego do strzyżenia proponuje wiele salonów. Ty możesz pójść o krok dalej i zainwestować w fotele do masażu. Zajmują więcej miejsca i będziesz musiał pewnie przeorganizować przestrzeń w salonie, ale klient wprowadzony w stan głębokiego relaksu podczas strzyżenia długo o nim nie zapomni.

To tylko kilka propozycji usług, które możesz wprowadzić. Pamiętaj, że każda nowo wprowadzona usługa wymaga lepszej organizacji czasu. Aby się w tym wszystkim nie pogubić pomocny będzie łatwy w obsłudze kalendarz online. Dzięki niemu skutecznej będziesz zarządzać swoim salonem.

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.