WAVE LED Manager

Do każdego zakupionego w naszej firmie ekranu wraz z systemem sterującym dostają Państwo nieodpłatnie autorskie oprogramowanie służące do obsługi ekranu świetlnego. Oprogramowanie to pozwala na wgrywanie plików ze spotami i ustawianie ich względem czasu. Obsługuje pliki zapisane niemalże we wszystkich formatach, a przy tym jest kompatybilne zarówno z Windowsem jak i z Linuxem. Ponadto mogą Państwo ustawić jasność ekranu względem pory wyświetlania reklam. Mimo, że oprogramowanie jest bardzo proste w użytkowaniu i zapewniamy szkolenie z jego obsługi.

ROZSZERZONY SYSTEM ZARZĄDZAJĄCY:

SYSTEM ZARZĄDZAJĄCY

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy oprogramowanie WAVE Box PRO. To najbardziej zaawansowane oprogramowanie Digital Signage. Sterowane przez przeglądarkę www, pozwala na wyświetlanie większości typów multimediów: obrazy, video, animacje flash, strony html, paski rss, strumienie video, prezentacje Power Point, itd. Idealne do pracy z kilkoma ekranami, zaprojektowane do obsługi sieci składających się kilku tysięcy wyświetlaczy. WAVE Box PRO składa się z kontrolera, systemu operacyjnego oraz oprogramowania WAVE LED MANAGER PRO. Urządzenie jest całkowicie skonfigurowane i gotowe od razu do pracy.

Najważniejsze funkcje:

– obsługa poprzez strony WWW,
– możliwość ustawiania powtarzalności spotów,
– możliwość rozbudowanego planowania emisji spotów (konkretne dni oraz godziny),
– wydruki raportów z emisji,
– intuicyjność obsługi,
– obsługa wielu lokalizacji z jednego konta,
– auto-korekcja błędów,
– obsługa kanałów RSS,
– podział ekranu na dowolną ilość pod-ekranów,
– monitoring on-line wyświetlanych spotów,
– obsługa większości formatów popularnych formatów.(mpg, mpeg, avi, wmv, mp4, divx, txt,   streaming, html, jpg, jpeg, png, gif, bmp, swf, itp.)