Telebimy produkcji Arakel Group

Nasza oferta jest skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wysoką i niezawodną jakość.

Ekrany Arakel Gorup wykonane są z wyselekcjonowanych markowych podzespołów a ich cena jest znacznie niższa od innych porównywalnych modeli  oferowanych na rynku polskim. Telebimy są przeznaczone do użytku zewnętrznego i doskonale radzą sobie w trudnych i zmiennych warunkach atmosferycznych, które panują w Polsce.

Telebimy Arakel Group są specjalnie dedykowane do systemów sterujących LINSN II Generacji. Jest to aktualnie produkt nr 1 na rynku europejskim.Przeszedł pomyślnie najważniejsze testy laboratoryjne  uzyskując wszystkie potrzebne certyfikaty, które aktualnie ułatwiają pozyskanie naszym klientom dofinansowania ze środków UE oraz przy uzyskaniu wszelkich zezwoleń z urzędów.
Wchodząc na rynek Polski Arakel Group nie zadowolił się w/w testami i postanowił poddać telebimy prawdziwym testom w najzimniejszych regionach Polski (w Bieszczadach) oraz na rejonach nadmorskich, gdzie telebimy były najbardziej narażone na czynniki zewnętrzne (jesienne wiatry, wilgoć). Wykryte usterki podczas testów były o 60% mniejsze od tych wykrytych w warunkach  laboratoryjnych.

Nasze Telebimy wyróżniają się piękną barwą kolorów oraz wysoką jasnością świecenia diod. Technologie które opracowaliśmy gwarantują dłuższą żywotnośc podzespołów dzięki czemu jako pierwsi na świecie wprowadzilismy 4 lata gwarancji na nasze produkty.

Oferujemy telebimy dla najbardziej wymagających klientów, takich jak profesjonalne zespoły telewizyjne, agencje reklamowe oraz domy mediowe. Wykorzystywane w nich diody firmy Nichia oraz Cree z serii dedykowanej t+ są najlepszymi diodami na rynku światowym.