Telebim

Telebim to inaczej diodowy ekran świetlny służący do wyświetlania wielkoformatowego obrazu. Produkt ten istnieje na rynkach zagranicznych już od wielu lat jednak na rynku polskim zdobył popularność na przestrzeni ostatnich dwóch. Firma Arakel Group oferuje Państwu telebimy produkcji szwedzkiej. Jesteśmy wyłącznym producentem, na rynku polskim, tych produktów. Nasza firma ma prostą ideę otwartej i szczerej współpracy z kontrahentami. Oferujemy Państwu urządzenia sprawdzone o bardzo dobrej jakości wykonane z najwyższej klasy materiałów.Przykładem jest zastosowanie najlepszych diod marki cree, charakteryzujących się bardzo dobrą jasnością od 8000cd/m2 orazżywotnością 100 000 godzin ciągłej pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje telebimów do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia, wyświetlające do 16,8mln kolorów. Każdy klient oraz jego zamówienie jest u nas traktowany indywidualnie, dlatego możemy Państwu zaoferować telebim dopasowany wielkością oraz wizualnie do Państwa oczekiwań np. dobór odpowiedniego koloru kabin tak, aby pasował do Państwa lokalizacji. Arakel Group proponuje Państwu ekrany o bardzo prostej budowie. Cały telebim składa się z określonej ilości kabin zależnej od wielkości ekranu. Każda kabina ma taki sam rozmiar i składa się z takiej samej ilości modułów odpowiednich dla danej rozdzielczości.

Ekrany diodowe oferowane przez naszą firmę charakteryzują się również wyjątkową grubością już od 1,2cm (najcieńsze telebimy na świecie AGSLIM) oraz wagą już od 18kg/m2. Są one oczywiście odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne a zakres temperatur ich pracy wynosi od -40 do +85 stopni. Dzięki wysokiej jasności i odpowiedniej budowie modułów obraz wyświetlany na ekranie jest zawsze idealnie widoczny nawet kiedy jest bezpośrednio oświetlany przez promienie słoneczne.

Najczęściej kupowane są telebimy zewnętrzne zawieszane na ścianach budynków lub umieszczane na konstrukcji wolno stojącej na atrakcyjnym terenie. Jednak używane są one również jako bandy sportowe, nośniki przekazu obrazu na żywo na imprezach plenerowych oraz reklama mobilna na pojeździe. Dla każdego z tych rozwiązań dobraliśmy dla Państwa odpowiednią technologię dostosowując podstawowy produkt do jego końcowego zastosowania. W wersji sportowej proponujemy gumowo silikonowe czoło telebimu, chroniące telebim przed zniszczeniem oraz dodatkowo proponujemy specjalne stojaki pomocne przy ustawianiu telebimu jako bandy sportowej bezpośrednio przy boisku. Wersja mobilna charakteryzuje się specjalnymi zamkami dodatkowo spinającymi razem kabiny oraz półfabrykatów odpornych na wstrząsy i wibracje oraz porcelanowe wtyczki zapewniające lepszą transmisje danych. Dodatkowo mają Państwo możliwość zakupu eleganckich skrzyń do przewożenia telebimu, chroniących go przed uszkodzeniem w trakcie transportu. Ponadto w naszej ofercie odnajdą Państwo ultralekkie telebimy wytworzone na podstawie najnowszych technologii oraz telebimy wewnętrzne o najwyższych rozdzielczościach dostępnych na rynku europejskim. Niezależnie od rodzaju telebimu system sterowania dodawany do każdego ekranu pozwala na wyświetlenie na telebimie wszystkiego co możemy wyświetlić na monitorze komputera.